Künye

İmtiyaz Sahibi (Grantee)

Meb.365.Com Dijital Medya Reklam Limited Şirketi

Medya Grup Başkanı (Head of Media Group)

Hasan Egemen


Genel Yayın Yönetmeni (Editor in Chief)

Semih Türker


Yazı İşleri (Editorial Office)

Hasan KORKUT

Mehmet Ali ALTINDAL

Sedef HAKTANIR

Hakan TÜRKYILMAZSosyal Medya Uzmanı (Social Media Specialist)

Hakkı Köylüoğlu


Gece Editörü (Night Editor)

Gökçe Türkmen


Hukuk Danışmanı / Legal Advisors

Avukat İmran Tanış


Reklam (Advertisement)

365meb@gmail.com
 

Her Türlü Tekzip,ilan,haber vb işlemler en kısa ve hızlı ulaşım yolu

365meb@gmail.com

Yazılım / Software

TE Bilişim

Servis sağlayıcı/Yazılım / Service Provider

Te Bilişim

Adres (Address): 

365meb@gmail.com


Gizlilik ve Kullanım Şartları (Terms of Use and Privacy Statement)

© Copyright 2016 MEB365.COM

Yayın İlkeleri

meb365.com, Uluslararası Basın Enstitüsü tarafından ortaya konan “Basın Ahlak Yasası” kapsamında belirtilen hükümleri benimsemiştir. meb365.com haber portalımız, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına uygun olarak yayın yapmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, yalnızca link verilerek ve kaynak gösterilerek yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılardan ve yorumlardan yazarlarımız sorumludur. Sitede yer alan tüm harici bağlantılar ayrı bir sayfada açılır. meb365.com, söz konusu harici bağlantıların sorumluluğunu almaz.
 

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

Meb365.Com yazıların sorumluluğunu almaz.Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.Meb365.Com harici linklerin sorumluluğunu almaz


                                                                      Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2016 Meb365.Com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Meb365.Com'a aittir. Meb365.Com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Meb365.Com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Meb365.Com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Meb365.Com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

                                                                   Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Meb365.Com However, sometimes the Meb365.Com uses third parties to process your information.Meb365.Com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Meb365.Com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Meb365.Com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Meb365.Com and its services. When you use Meb365.Com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Meb365.Com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler için

meb365.com  5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri 365meb@gmail.com adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.